04

آغاز دور جدید ثبت نام پردیس بین الملل دانشگاه گیلان منطقه آزاد انزلی

آغاز دور جدید ثبت نام پردیس بین الملل دانشگاه گیلان منطقه آزاد انزلی

به گزارش پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به نقل از ایلنا، امین افقی با اعلام این خبر، اظهار داشت: پردیس بین الملل دانشگاه گیلان برای سال تحصیلی ۹۲-۹۱ از میان داوطلبان واجد شرایط برای دوره‌های کار‌شناسی ارشد از طریق آزمون ورودی و مصاحبه علمی دانشجو می‌پذیرد.
وی بیان اینکه در سال تحصیلی جدید در ۲۹ رشته کار‌شناسی ارشد دانشجو جذب می‌شود از جمله این رشته‌ها را آموزش زبان انگلیسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، روابط بین الملل، علوم سیاسی، مدیریت MBA در دو گرایش بازاریابی و مالی، حسابداری، زیست‌شناسی در دو گرایش ژنتیک و علوم سلولی و ملکولی، شیمی در سه گرایش شیمی آلی، معدنی و تجزیه، عنوان کرد.
به گفته این مسئول، مهندسی کشاورزی – علوم باغبانی در چهار گرایش میوه کاری، سبزیکاری، گیاهان زینتی، گیاهان دارویی و معطر، مهندسی کشاورزی در دو گرایش بیوتکنولوژی کشاورزی و فضای سبز، مهندسی فناوری اطلاعات در دو گرایش شبکه‌های کامپیوتری و تجارت الکترونیک، مهندسی عمران در دو گرایش سازه و خاک و پی، مهندسی مکانیک در دو گرایش طراحی کاربردی و تبدیل انرژی، مهندسی معماری، طراحی شهری، ریاضی کاربردی و ریاضی محض از دیگر رشته‌ها می‌باشد.
افقی، متذکرشد: معدل دوره کار‌شناسی، آزمون زبان عمومی، امتحان تخصصی و مصاحبه علمی بخش‌های تشکیل دهنده مواد ارزشیابی به منظور جذب دانشجو در این پردیس می‌باشد.
وی تاکید کرد: داوطلبان باید تا تاریخ ۱۳ تیرماه جاری از طریق سامانه اینترنتی پردیس دانشگاه به آدرس www. guilan. ac. ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال الکترونیک مدارک اقدام نمایند.
مدیریت روابط عمومی منطقه آزاد انزلی، یاد آورشد: زمان آزمونهای انگلیسی و تخصصی در دو نوبت صبح و بعدازظهر ۲۲ تیر ماه و مصاحبه داوطلبان قبول شده در این مرحله نیز در ۲۸ تیرماه در دانشکده فنی دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.
افقی، ابراز داشت: پردیس‌های بین المللی منطقه آزاد انزلی با عنایت به مزیت‌ها و ظرفیت‌های فراوان قانونی این منطقه به منظور گسترش همکاریهای علمی با کشورهای منطقه درراستای اجرای دستورات رئیس جمهوری مبنی بر بالا بردن ظرفیت دانشگاههای کشور و جذب دانشجویان خارجی و کمک به بسط و توسعه علمی و فعالیتهای دانشگاهی در سطح منطقه در سال ۸۷ تأسیس شده و هم اکنون در رشته‌های مختلف این دانشگاه‌ها بالغ بر ۱۴۰۰ دانشجو مشغول تحصیل هستند.

 

نوع موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
عکاس
تعداد مشاهده خبر: (1799)
گروه خبر: مناطق آزاد
کد خبر: 24530
  • آغاز دور جدید ثبت نام پردیس بین الملل دانشگاه گیلان منطقه آزاد انزلی
آخرین عناوین خبری
پایان دومین جشنواره نمایش های خیابانی در ارس پایان دومین جشنواره نمایش های خیابانی در ارس

سرپرست مدیریت هنری سازمان منطقه آزاد ارس از پایان دومین جشنواره نمایش های خیابانی منطقه آزاد ارس خبر داد. (ادامه ...)