09

منطقه آزاد انزلي نقش بسزايي در توسعه استان گيلان و كشور دارد

منطقه آزاد انزلي نقش بسزايي در توسعه استان گيلان و كشور دارد

وي با اشاره به تاريخچه مبارزات عليه استعمارگران تأكيد نمود: ايران اسلامي با دارا بودن رهبري فرزانه، مردمي مقاوم، سابقه اي طولاني در مبارزه عليه استكبار جهاني ،ظرفيت هاي فراوان طبيعي و نيروي انساني و موفقيت هاي متعدد در زمينه هاي علمي فناوري در شرايط تحريم، به راحتي مي تواند در مقابل تماميت خواهي امريكا و غرب سربلند و پيروز قرار گیرد.
نماينده ولي فقيه در استان گيلان با تشريح بخش هاي مختلف شعار راهبردي مقام معظم رهبري در سال جاري تصريح کرد: اگر مي خواهيم روي پاي خود ايستاده و استقلال خود را حفظ كنيم راهي جز حمايت و تقويت توليدكنندگان داخلي و سرمايه ايراني نداريم موضوعي كه منجر به بروز استعدادهاي فراوان جوانان اين مرز و بوم در عرصه هاي مختلف مي شود.
نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت خواستار توجه ويژه به صنايع كشاورزي استان به ويژه در بخش هاي چاي،كرم ابريشم و برنج شد و اضافه كرد: حمايت از توليد ملي يعني اينكه حتي يك وجب از باغات چاي، يك وجب از شاليزارها و ابريشم ما متروك نماند و والاترين و ارزشمندترين مديريتها در سال جاري پويايي صنعت كشاورزي و حمايت از كشاورزان استان است.
وي افزود: برنامه ريزي در خصوص محصولات استراتژيك استان بايد از سوي مسئولين طراز اول كشور صورت گيرد و اميدوارم اين مهم در سال جاري با شدت بيشتر اجراء شود.
آيت ا.. قرباني تصريح نمود: انتظار دارم استاندار محترم، مديران و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي دست به دست يكديگر داده و نسبت به رفع مشكلات استان تلاش نموده و در تحقق آرمان مقام معظم رهبري كه توليد ملي، كار و سرمايه ايراني است تلاش مضاعفي نمايند.

نوع موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
عکاس
تعداد مشاهده خبر: (383)
گروه خبر: مناطق آزاد
کد خبر: 24264
  • منطقه آزاد انزلي نقش بسزايي در توسعه استان گيلان و كشور دارد
آخرین عناوین خبری
دانش فنی مهم‌ترین صادرات ایران به افغانستاندانش فنی مهم‌ترین صادرات ایران به افغانستان

رایزن تجاری سفارت افغانستان در ایران با اشاره به تأثیر اشتراک فرهنگی دو کشور در روابط اقتصادی گفت: «دانش فنی» مهم‌ترین بخش صادرات ایران به افغانستان است. (ادامه ...)