09

منطقه آزاد انزلي نقش بسزايي در توسعه استان گيلان و كشور دارد

منطقه آزاد انزلي نقش بسزايي در توسعه استان گيلان و كشور دارد

وي با اشاره به تاريخچه مبارزات عليه استعمارگران تأكيد نمود: ايران اسلامي با دارا بودن رهبري فرزانه، مردمي مقاوم، سابقه اي طولاني در مبارزه عليه استكبار جهاني ،ظرفيت هاي فراوان طبيعي و نيروي انساني و موفقيت هاي متعدد در زمينه هاي علمي فناوري در شرايط تحريم، به راحتي مي تواند در مقابل تماميت خواهي امريكا و غرب سربلند و پيروز قرار گیرد.
نماينده ولي فقيه در استان گيلان با تشريح بخش هاي مختلف شعار راهبردي مقام معظم رهبري در سال جاري تصريح کرد: اگر مي خواهيم روي پاي خود ايستاده و استقلال خود را حفظ كنيم راهي جز حمايت و تقويت توليدكنندگان داخلي و سرمايه ايراني نداريم موضوعي كه منجر به بروز استعدادهاي فراوان جوانان اين مرز و بوم در عرصه هاي مختلف مي شود.
نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت خواستار توجه ويژه به صنايع كشاورزي استان به ويژه در بخش هاي چاي،كرم ابريشم و برنج شد و اضافه كرد: حمايت از توليد ملي يعني اينكه حتي يك وجب از باغات چاي، يك وجب از شاليزارها و ابريشم ما متروك نماند و والاترين و ارزشمندترين مديريتها در سال جاري پويايي صنعت كشاورزي و حمايت از كشاورزان استان است.
وي افزود: برنامه ريزي در خصوص محصولات استراتژيك استان بايد از سوي مسئولين طراز اول كشور صورت گيرد و اميدوارم اين مهم در سال جاري با شدت بيشتر اجراء شود.
آيت ا.. قرباني تصريح نمود: انتظار دارم استاندار محترم، مديران و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي دست به دست يكديگر داده و نسبت به رفع مشكلات استان تلاش نموده و در تحقق آرمان مقام معظم رهبري كه توليد ملي، كار و سرمايه ايراني است تلاش مضاعفي نمايند.

نوع موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
عکاس
تعداد مشاهده خبر: (399)
گروه خبر: مناطق آزاد
کد خبر: 24264
  • منطقه آزاد انزلي نقش بسزايي در توسعه استان گيلان و كشور دارد
آخرین عناوین خبری
احداث کارخانه تولید آلومینیوم با ظرفیت 4700 تن در ارونداحداث کارخانه تولید آلومینیوم با ظرفیت 4700 تن در اروند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد گفت: پروژه ساخت کارخانه تولید آلومینیوم با ظرفیت 4 هزار و 700 تن در سال توسط ستاد اجرای فرمان امام در دستور کار قرار گرفته است. (ادامه ...)